تبلیغات
تمامی محصولات اورجینال بوده و به دست مشتری میرسد دستگاه آبگیر فرش ، خشک کن فرش،دستگاه قالیشویی فرش ، دستگاه اتوماتیک خشک کن فرش ..درب منزل تحویل بگیرید و پول آن را پرداخت کنید. لازم نیست نگران واریز پول و ایستادن در صف بانک باشی چون مامور پست بعد از تحویل کالا , وجه آن را از شما دریافت می کند..ارائه محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی مناسب و با کیفیت و همچنین گارانتی تعویض محصولات نشان از اهمیت رضایت مشتری در نزد ما می باشد.... شما می توانید سوالات احتمالی خود را از ما بپرسید بعد از ثبت سفارشتان واحد مشاوره با شما تماس می گیرند... لوازم صنعتی فرش شویی و قالیشویی

لوازم صنعتی فرش شویی و قالیشویی
آبگیر لوله ای - قالیشویی اتوماتیک - خشک کن قالی و فرش
قالب وبلاگ
یکی از پرسود ترین و راحترین مشاغل صنعت فرش شویی و قالیشویی است که در این مقاله به بررسی تخصصی در این مورد می پردازیم و همچنین در پایان چندین دستگاه مورد نیاز برای فرش شویی را به شما پیشنهاد می دهیم

بررسی اجمالی

اگر مایل به وارد شدن به این کار هستید :

قالیشویی به زمینی معادل حداقل ۳۰۰متر احتیاج دارد و البته شاید کمی عجیب به نظر رسد ولی ، با برنامه ریزی دقیق و تخصیص فضاهای مناسب می توان در این مساحت بهترین قالیشویی را احداث کرد . چگونه؟

اگر قالیشویی را به دو بخش اصلی تقسیم کنیم :

بخش اول : شستشو و آبگیری 

بخش دوم : فضای خشک کن و انبار ها

بخش اول : شستشو و آبگیری با توجه به نوع تجهیزات به حدود ۱۰۰متر مربع  فضا احتیاج دارد .


تمیز کردن: افزایش درآمد قابل استفاده در سرانه سرانه صنعتی به طور مثبت خواهد بود

گزارش تحقیقات صنعت IBISWorld در مورد تمیز کردن فرش، اطلاعات روزانه و بازار را به روز می کند و به شما این امکان را می دهد که محصول و بخش های مشتری را به رشد درآمد رانندگی شناسایی کنید. این گزارش شرکت های پیشرو در صنعت را مشخص می کند و تحلیل های استراتژیک عوامل کلیدی را که بر بازار تاثیر می گذارد، ارائه می دهد. پیش بینی داده های ما با تجزیه و تحلیل جامع همراه است تا نشان دهد که چگونه بازار به روندهای غالب و در حال ظهور پاسخ می دهد.

این که آیا شرکت شما در پشت یک ماشین شروع شد یا برای نسل ها منتقل شد، شما باید از داستان این که چگونه یک شرکت تمیز کننده راه خود را پیدا کرد، قدردانی کنید. هر کس داستان موفقیت را دوست دارد در صفحات زیر سه داستان از سه تمیز کننده حرفه ای بسیار متمایز - رهبران صنعتی 2016 ما خواهید یافت.

اول از صاحب اپراتور است که پیش از آن رزرو شده است اما احساس نیاز به گسترش را احساس نمی کند. داستان دوم از یک ارائه کننده خدمات طاقچه تمیز کردن تمیز کردن رنگ فرش می آید که می گوید بسیار تخصصی است کلید موفقیت است. و آخرین داستان به یک شرکت بزرگ و همچنان رو به رشد می پردازد که اهمیت برقراری ارتباط در این صنعت را ثابت می کند.

خلاصه تحلیل بازار

بخش بازاریابی خدمات فرش و اثاثه یا لوازم داخلی ایالات متحده در سال 2006 توسط Marketdata Enterprises 5/3 میلیارد دلار تخمین زده شد. بازار به خدمات مسکونی و تجاری تقسیم شده است. در حالی که فقط 5 سال است که رشد متوسط را در بر دارد، بازار ملی بسیار رقابتی است.

بازار اولیه برای تمیز کننده فرش مانند جدید سرویس های مسکونی در Fairfield County CT است که با شعاع پنج مایلی Danbury CT شروع می شود. جمعیت شهرستان فیرفیلد تقریبا 895،000 است با 225،000 آپارتمان و خانه های اشغال شده توسط مالک. برآورد شده است که 40،000 خانه و خانه های اشغال شده اشخاص دارای شعاع پنج مایل است. این 40،000 صاحب حدود 4 میلیون دلار در سال برای فرش، اثاثه یا لوازم داخلی و دیگر خدمات تمیز کردن کف خانه هزینه می کنند. به همین دلیل، ما این را به عنوان بازار اولیه ما انتخاب کرده ایم.

هیچ راه منفی برای موفقیت درست نیست و آنچه که برای یک شرکت کار می کند لزوما برای دیگر کار نمی کند، اما ما امیدواریم که در این داستان ها هر خواننده ای را پیدا کند که چیزی را برای موفقیت در شرکت های خود فراهم می کند.

تهدیدات و فرصت های صنعتی

درآمد به عنوان رشد درآمد قابل مصرف در سرانه افزایش یافته و تعداد کل تجارت ایالات متحده تقاضا را بهبود بخشید
برای مصرف کنندگان که در هوای سردتر زندگی می کنند، فرش ها مطلوب تر است
افزایش نرخ تولید خانوار بر صنعت تاثیر مثبت خواهد گذاشت

تجزیه و تحلیل صنعت و روند صنعت

در طول پنج سال تا سال 2017، درآمد صنایع تمیز کردن فرش انتظار می رود که به میزان کم افزایش یابد، زیرا رشد نرخ های تشکیل خانواده باعث افزایش پایگاه مشتریان موجود برای اپراتورهای صنعت می شود. در سال های آینده، افزایش درآمد قابل مصرف به ازای هر سرانه، به طور مثبت بر صنعت تاثیر خواهد گذاشت؛ زیرا این امر تمایل مصرف کنندگان را برای تمیز کردن خدمات فرش که هر یک تا دو ساله انجام می شود، افزایش می دهد. انتظار میرود نرخ رسمی تولید خانوار نیز افزایش یابد، به این دلیل که مصرف کنندگان بیشتر بخاطر افزایش اشتغال در معرض پیش بینی می توانند از واحدهای خود بخرند

درآمد شغل فرش شویی نسبت به خیلی از کارها بهتر است بدین ترتیب که هزینه های مصرف آب ، برق ، مواد شوینده و کارگری برای هر فرش ۱۲ متری در حدود ۶۰۰۰ تومان می باشد که ۵۰۰۰ تومان آن مربوط به هزینه های کارگری می باشد. وقیمت شستشوی یک فرش ۱۲ متری بستگی به این که در کدام شهر ایران بین ۱۸۰۰۰ تا ۴۸۰۰۰ تومان متفاوت می باشد.

نکته اینجاست که مسئولیت این شغل هم بسیار بالاست چرا که فرش مردم امانت است پس اولا قالیشویان باید امانت دار باشند و دوم اینکه فرش مشتری را با تجهیزات قالیشویی جدید و مدرن شستشو وبا آبگیرلوله ای آبگیری کنند تا چروک ، مچاله و حتی پاره نشود

ما برای خشک کردن فرش ها به شما دستگاه اتوماتیک آبگیر فرش را پیشنهاد می کنیم


گزارش صنعت - شروع فصل جدید کسب و کار

موانع کم در ورود به صنعت تمیز کردن فرش وجود دارد. این صنعت بسیار تکه تکه شده است. علاوه بر این، حداقل مقررات خاص صنعت و سطح پایین سرمایه شدت وجود دارد. با این وجود، رقابت در صنعت بسیار زیاد است.

هزینه های راه اندازی بسته به محل و مقیاس عملیات متفاوت است. کسب و کارهای جدید نیاز به تأمین تجهیزات عملیاتی برای ذخیره تجهیزات دارند. علاوه بر این، شرکت ها باید وسایل نقلیه را برای حمل و نقل تجهیزات به خانه های مشتری و کسب و کار خریداری کنند. علاوه بر این، ورود کنندگان جدید باید تجهیزات تمیز کردن فرش را خریداری کنند که ممکن است در قالب تجهیزاتی نظیر تمیز کردن بخار، تمیز کردن خشک، تمیز کردن کابینت، تمیز کردن شامپو یا تمیز کردن فوم باشد که نیاز به تمیز کردن تجهیزات کمی دارد.

تقسیم بندی بازار
مشتریان این صنعت به اهداف زیر شکسته می شوند:

     اقامت (از جمله افراد، خانواده ها و صاحبخانه ها)
     کسب و کارها (از جمله کسب و کارهای کوچک، کسب و کارهای بزرگ، شرکت های بیمه و صاحبان تجاری)

اقامت نیاز به سطح بالاتری از پشتیبانی از مشتری، پرداخت به طور متوسط در بالاترین حد، و اغلب شامل فرصت های اضافی برای فروش خدمات مربوط به صاحب خانه.

بنگاهها نیازمند پشتیبانی و خدمات کمتر از مشتری هستند، به طور متوسط هزینه های پایین تر را پرداخت می کنند و به طور کلی خدمات مستمر را دنبال می کنند که می تواند همان وظایف را بدون نیاز به خرید مجدد انجام دهد.

استراتژی بخش بازار هدف

همانند تمیزکننده فرش جدید، خدمات پاکسازی مسکونی به جای کسب و کارها متمرکز خواهد شد، زیرا معتقد است که این بازار بیشتر به پذیرش پیشرفت های تکنولوژیکی و خدمات مشتری اینترنتی دست می یابد. مانند جدید، بازار را به این بخش تقسیم کرده است:

    
خانه های بزرگ (بیش از 5000 فوت مربع) - به طور کلی تعداد زیادی از اتاق ها نیاز به خدمات منظم و همچنین نیاز به اثاثه یا لوازم داخلی دارند. سرویس ممکن است یک روز کامل از تمیز کردن داشته باشد.
    
خانه های متوسط ​​(2000 تا 5000 فوت مربع) - به طور کلی دو اتاق نیاز به خدمات منظم دارند و ممکن است نیاز به خدمات به صورت اغلب یا اغلب از خانه های بزرگ، به عنوان هر اتاق بیشتر از خانواده ها سست و پاره شده است. سرویس ممکن است نصف روز (چهار ساعت) تمیز کردن نیاز داشته باشد.
    
خانه های کوچک و آپارتمان ها (کمتر از 2000 فوت مربع) - به طور کلی حداقل یک اتاق فرش وجود دارد که نیاز به خدمات منظم دارد. خدمات ممکن است اغلب در دو ساعت یا کمتر تکمیل شود.

تجزیه و تحلیل کسب و کار خدمات

کسب و کار تمیز کردن فرش توسط کسب و کارهای محلی چندگانه در خدمت یک شهر یا چند شهر و برخی از حق رای دادن های ملی مشخص می شود. هر شهر می تواند از ده تا بیست کسب و کار داشته باشد.
    مشتریان توصیفی
    
توضیحات چگونگی تعیین قیمت
    
فهرست خدمات
    
صفحه «سوالات متداول» برای پاسخ دادن به سوالات رایج و توضیح این که چگونه سرویس کار می کند، چارچوب زمانی برای تکمیل کار و غیره است.
    
صفحه "درباره ما" - جزئیات مربوط به بنیانگذاران و مأموریت شرکت

برای مشتریان فعلی، وب سایت همچنین یک ابزار مدیریت حساب است که به آنها امکان می دهد تا:

    
برنامه ریزی و برنامه ریزی تمیزکاری
    
قرار ملاقات های خودکار و مرتب سازی مجدد را تنظیم کنید

این وب سایت خواهد شد قابلیت به ارائه نقل قول برای اکثر مشتریان، بر اساس نوشته های خود را در مورد خدمات مورد نیاز را داشته باشد، اندازه فضای خود، مبلمان، فرش، و غیره برای مشخصات خاص (تعیین شده توسط بنیانگذاران) سیستم قادر به ارائه یک باشد نقل قول و پرس و جو به بخش فروش برای تحقیقات بیشتر مراجعه کنید. مشتریان با کارت اعتباری (با استفاده از اتصال پروتکل امنیتی برای ارسال اطلاعات کارت اعتباری از طریق اینترنت) پرداخت می کنند و می توانند کارت اعتباری خود را برای ذخیره سازی آسان تر در آینده ذخیره کنند.


فضای مورد نیاز جهت دستگاه خشک کن فرش لوله ای دلتاماشین ۱×۵مترمربع می باشد.درصورت آویزان کردن فرش در گرمخانه که معمولا در شهرهای رطوبتی انجام می شود به فضایی معادل عرض ۴ متر و طول دلخواه با ارتفاع تقریبی ۲/۵ متر نیاز می باشد. در ادامه سیستم گرمخانه توضیح داده خواهد شد...

طبقه بندی: دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک،
برچسب ها: فرش شویی، صنعت پرسود قالیشویی، دستگاه لوله ای خشک کن فرش،
دنبالک ها: دستگاه آبگیر فرش، کارواش اتوماتیک، دستگاه قالیشویی،
[ جمعه 20 مرداد 1396 ] [ 05:25 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان بعد از خرید در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود ارسال سوال به ما تماس با ما
در این سایت فقط اطلاعات لوازم فالیشویی و آبگیر گذاشته می شود

این سایت جهت اطلاع رسانی ساخته شده است

جهت تبلیغ محصولات کارخانه خود در این سایت با ما در تماس باشید

هشدار : مسئولیت تبلیغ بعهده تبلیغ کننده است و این سایت هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند
آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
بک لینک ثبت سایت